HISTORIA FIRMY
ANIPOL to nowoczesna i specjalistyczna firma, której atutem jest doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Działamy na rynku od 1989 roku podążając ścieżką nowoczesnych technologii. Oferujemy Państwu usługi z zakresu spawalnictwa, szlifowania oraz obróbki metalu. Współpracując z nami zyskujecie wysokiej jakości produkty oraz fachową obsługę.

Zrobotyzowane stanowiska pracy

pozwalają spełniać coraz wyższe wymagania zleceniodawców.
TECHNOLOGIA
Nowoczesna technologia w służbie jakości
Stanowisko spawalnicze
Posiadamy 20 stanowisk wyposażonych w innowacyjne spawarki marki Migomat. Ich struktura oparta jest o najnowsze, zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wykorzystujemy je głównie do spawania stali, stali nierdzewnej oraz aluminium. Dzięki możliwości spawania przy pomocy druta o średnicy do 1mm jesteśmy w stanie wykonać w sposób precyzyjny zlecone przez Państwa konstrukcje.
Robot Kawasaki
Dzięki zrobotyzowanemu stanowisku pracy możemy w sposób szybki i dokładny realizować powierzone nam zadania. Uniwersalność metody jaką jest robot pozwala na bezproblemowe adaptowanie go do kolejnych zadań. W niedalekiej przyszłości planujemy kolejne inwestycje, celem doposażenia naszej hali produkcyjnej w kolejne automaty.
Szlifiernia
Świadczymy usługi z zakresu profesjonalnej obróbki szlifierskiej. Obróbce poddajemy produkty stalowe oraz aluminiowe. Przygotowujemy powierzchnię bezpośrednio pod powłoki galwaniczne oraz lakiernicze. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt pozwala na obróbkę różnego typu płaszczyzn.